İçerik Yükleniyor

 Bu web sitesinin kullanımı ve web sitesi aracılığıyla sunulan tüm ürün ve hizmetlerden faydalanılması aşağıdaki şart ve koşullarla açıklanmıştır. Üyelik formunu doldurduğunuzda söz konusu maddelerin tümünü kabul etmiş olursunuz.  Bu şart ve koşullar bizim tarafımızdan zaman içerisinde haber verilmeksizin değiştirilebilir ya da yeni koşullar ilave edilebilir. Bu nedenle bu sayfayı sık sık kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz. 

    Kullanıcılara bu siteye giriş için verilen yetkiler haber verilmeksizin kısıtlanabilir ya da tamamen kaldırılabilir. 
    
    Sitenin içeriğinde oluşabilecek teknik hatalardan kaynaklanan durumlardan ötürü cosmopotion.com sorumlu tutulamaz. 

    GİZLİLİK 

    Tüm üyelerimizin kişisel ve profesyonel bilgilerini koruma konusu Gizlilik Politikası kısmında ayrıntılarıyla belirtilmiştir. LaChere tüm üyelerinin bilgilerini korumayı ve 3.kişilerle paylaşmamayı taahhüt eder. 

    
YASAKLAR 

    Sitenin tüm yazılımı ve içeriği firsatlarotesi.com ’a aittir. Kopyalanması, yayınlanması, kaydedilip saklanması manipule edilmesi, dağıtılması, yazdırılması, değişik formatlarda dahi olsa tekrar oluşturulması ve sitenin amacına aykırı her şekilde kullanımı yasaktır. 

    ÜYELİK KOŞULLARI 

    cosmopotion.com ’a üyelik başvurusunda bulunan kişilerin toptan alım yapan kişiler olması gerekir. 
    cosmopotion.com adresindeki üyelik formunun doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurulmalıdır. 

    ÜRÜNLER 
    
    cosmopotion.com ’da satışı yapılan ürünlerin tamamı 1.kalitedir ve tanınmış markalardır. Ürünlerimizde herhangi bir hata olması durumunda değiştirme garantilidir. (Ayrıntılı bilgi için bkz. Madde  36) .Ürünlerimizin tamamı seriler halinde satılmaktadır. Bir serinin kaç adet olduğu ve içerisinde hangi bedenlerden kaçar adet olduğu ürün detay sayfasında ayrıntılı biçimde gösterilmektedir. Sitede gösterilen ürünlerin kumaş içerikleri ürün detay sayfasında belirtilmiştir. Eğer ürünler hakkında daha ayrıntılı bilgi istiyorsanız lütfen bizimle irtibat kurunuz.  Sitede satışı yapılan tüm ürünler ve fiyatları sadece toptan alımlar içindir. Tek ürün satışımız yoktur. Tüm satışlarımız seriler halindedir.   

    FİYATLANDIRMA 

    Sitede yer alan ürünlerin tümünün fiyatları toptan satış fiyatlarıdır. Perakende satış fiyatları değildir. Sitedeki tüm ürünlerin fiyatlandırılması otomatik olarak yapılmaktadır ve fiyatlar LaChere mağazasında satılan ürünlerin fiyatları ile aynıdır. Fiyat değişiklikleri sistem güncelleştirildiğinde birebir web sitesine de yansımaktadır. Ancak eğer siparişini vermiş olduğunuz ürünün fiyatı, sistemdeki olabilecek bir hatadan dolayı gerçek satış fiyatından farklı ise bu durum tespit edildiğinde sizinle en kısa sürede irtibata geçilecek ve gerçek satış fiyatı bildirilecektir. firsatlarotesi.com teknik hatalardan ötürü oluşabilecek yanlış fiyatlarla satın alınan bir ürünü göndermekle yükümlü değildir. İthalat, gümrükleme, yükleme, gönderme masraflarının tamamı alıcıya aittir ve fiyatlara dahil değildir. Siparişin gönderilmesi sırasında oluşabilecek tüm masraflar konusunda üye ayrıca bilgilendirilecektir. Fiyatlarımıza KDV dahil değildir. Sitede yer alan tüm ürünlerin fiyatları dolar cinsindendir. Eğer siparişi verilen ürünlerin ödemesi EURO  olarak yapılmak istenirse T.C. Merkez Bankası’nın belirlediği günlük EURO/DOLAR  paritesi esas  alınacaktır.  Günlük döviz kurlarını incelemek için lütfen http://www.tcmb.gov.tr/ adresine gidiniz. 

    SİPARİŞİ HAZIRLAMA VE GÖNDERME SÜRESİ 

    Siparişiniz iş yoğunluğuna ve çalışma saatlerine göre en geç 24 saat içerisinde hazırlanıp size bilgisi verilir. Sizin tarafınızdan onaylanan ve ödemesi alınan siparişler ise en geç 12 saat içerisinde taşıma acentesi ya da kargoya verilir. Ancak resmi bayramlar, yılbaşı, hava durumunun ulaşıma engel olması, gümrüklerdeki yoğunluklar gibi durumlarda bu süreyi uzayabilir. Böyle özel durumlar olması halinde size bilgi verilir.